+38 (066) 188 6628
+38 (068) 822 4747

car-1

Начиная с версии прошивки MCU 082 в CarPad 4 появилась возможность подключить четыре цифровые камеры кругового обзора как для универсальной так и для штатных моделей магнитол. В случае наличия в автомобиле заводских камер обзора, их поддержка так же присутствует. Однако в версии MCU 082 полностью отключена поддержка аналоговой камеры з/вида. Для подключения аналоговой камеры (так же до 4-х штук) нужен дополнительный модуль CVBS AHD Box. Возможно в следующих прошивках вернется поддержка аналоговой камеры, хотя бы одной. Но лучше, конечно, перейти полностью на цифру, качество картинки в итоге значительно будет лучше.

Цифровые камеры переднего вида и заднего вида подключаются как обычно в соответствующие разъемы. Для камер левого и правого обзора нужно задействовать разъемы D и F, но потребуется не много переделать контакты на кабеле. Кабель используем для боковых камер такой же как и для камеры з/вида. Сам коннектор на кабеле оставляем, но в нем переставляем контакты, в соответствии с рисунком ниже:

 

pin-plug

 

В итоге у Вас должно получится следующее. Запись изображения на магнитолу также будет производиться, со всех четырех камер.

camer-plug1

Коннектор на кабеле в разъем F желательно немножко подточить с правой стороны надфилем, так он более лучше будет вставляться — не будут мешать контакты с правой стороны в разъеме.

 

Отзывы и вопросы

 • Олександр
  14:34, 28.07.2018

  Довго експериментував з Carpad 4 через обмежений об’єм пам’яті і врешті-решт знайшов оптимальне навігаційне ПО, яке працює швидко і не гальмує. Найстабільніше працює NAVITEL — чудово працює у фоні і не падає, як Sygic, Waze чи Google Maps. Оболонку інтерфейсу замінив на «CarWebGuru Launcher» — безкоштовнa і має супер вигляд та функції. 4 камери працюють стабільно. Поставив СІМ карту «Київстар Інтернет СІМ пара» і завдяки підтримці 4G (LTE) чудово працює інтернет радіо чи ТБ. А функція дистанційного підключення до камер просто бомба, лише одне погано — немає можливості встановити режим сигналізації, наприклад — запис при детекції руху чи звуку. Але вихід знайшовся — до актуально активної камери можна підключитись і через Trackview, в якому ці функції можна увімкнути та ще й звук працює на відміну від NewYan. Aле Trackview не зовсім сумісний з камерами Carpad 4і нажаль кут огляду обмежений приблизно на 1/3 від реального поля зору камер — але хоч щось. Тестую вже більше року — задоволений ADAS, камерами, дистанційним підключенням, якістю звука, авторегулюванням яскравості в залежності від вмиканя/вимкнення фар. Але аплікації від GOOGLE просто бісять — постійно обновлюються і жеруть все більше оперативки, Google Maps туплять так, що довелося видалити. А нещодавно решта програм, що авторизуються через Google чи використовують для роботи Google сервіси почали вимагати для роботи оновлення сервісів Google. Обновити можна, але відразу перестають працювати стандартні програми магнітоли — камери не переключаються, радіо не працює. Відкотив оновлення на стару версію — все запрацювало, окрім стороніх програм для Android, як Youtube, Google Maps, Google, Trackview ітд. Безвихідь якась. Що робити? Чи буде виробник модифікувати сервіси Google, щоб були сумісними з Carpad 4? Читав відгуки до оновлення Google play services — ті ж проблеми виникли після обновлення і с китайськими смартфонами Meizu. Схоже, несумісність лише з китайцями.

  • На жаль з цими або схожими проблемами стикаються багато користувачів магнітол, смартфонів, навігаторів, і др.Устройство на Андроїд (і не тільки виробництва Китай). Як тільки Googl випускає якийсь оновлення, починаються танці з сумісністю. На компанію Google ми вплинути ніяк не можемо. Тільки чекати виправлень від них, або ж в налаштуваннях заборонити оновлення сервісів Google.

  • Сергей
   21:46, 04.03.2019

   Установил 4 камеры. Очень редко все работает как должно. Но зачастую при выборе правой камеры — приложение отвечающее за камеры виснет. Не могу понять где откатиться на старую версию. Немогли бы помочь?

Оставить свой отзыв или вопрос

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *